עיצוב אירועים- השכרת ציוד לאירועים

חברה להשכרת ציוד לאירועים מספקת שרות לחברות ללקוחות בכל חלקי הארץ. ניתן למצוא מגוון  ציוד משלים  לעיצוב אירועים מכל הסוגים בכל חלקי הארץ, לבעלי החברה ניסיון רב  שנים בהפקת אירועים.

אירוח טוב מתחיל בריהוט נכון, במות חוות לכיש מציגה מגוון מערכות ישיבה נוחות , ספסלים, כיסאות מרופדים, הקמת במות חופה, במות למופעים , השכרת אוהלים ועוד. במות חוות לכיש משקיעה המון בעיצוב אירועים הן מבחינת תכנון האירוע ועד לתוצאה הסופית. לאורך השנים אנו מקפידים על איכות המוצרים ותקינותם במקרה הצורך .

עם השנים התרחב מתן השירות של החברה , ומלבד השכרת ציוד לאירועים אנו עוסקים גם בעיצוב במות , הפקת אירועים לחברות ולמגזר הפרטי. לחברה כמה קווים עיצוביים בעלי סגנונות מובהקים להתאמה מושלמת לכל לקוח ולכל אירוע.

לא כל יום אנו מתחתנים או מבקשים לערוך אירוע רב מוזמנים, חשוב לנו יותר מכל הצלחת האירוע אורחים מרוצים ושירות מעולה. זה הזמן לפנות לחברה ידוע מקצועית, מנוסה העוסקת שנים בתחום השכרת ציוד לאירועים ,לתאם פגישה ולהתרשם ממגוון אירועים שהפקנו במהלך השנים.

מחפשים לערוך אירוע מיוחד? כזה שלא רואים כל יום? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית ומנוסה העוסקת שנים בהשכרת ציוד לאירועים, הקמת במות על ידיי צוות מיומן ומנוסה, לחברה כל האישורים הנדרשים על פי תו תקן ישראלי דבר המקנה ללקוח בטיחות ,מקצועיות, אמינות וטיפים להצלחת האירוע.

כתיבת תגובה